| Cartoon98765 a întrebat:

Cu toate ca sunt in clasa a VII-a ma tot gandesc ce profil sa aleg. Mie mi-ar placea Matematica-Informatica sau S N. Imi place matematica, si ma pricep destul de bine, ca limbi straine prefer engleza, imi place si chimia, biologia. Nu imi place fizica si nu ma dau in vant nici dupa istorie sau geografie. Voi ce ati zice sa aleg, si as dori urmatoarele informatii despre profile[daca se poate puppy dog eyes]:
-cate ore de mate/romana sunt intr-o saptamana
-daca esti la acele profil, ti se pare greu
-se face matematica algebra sau si geometrie
-cate ore de fizica, istorie si geografie se fac pe saptamana big grin
-se da bursa? daca da de la ce medie poti lua

Cel mai complet raspuns fundita! :*

1 răspuns:
| Cartoonito221199 a răspuns:

Buna! Si mie imi place profilul M.I, sunt in clasa a 7 a si din cate am auzit iti pot spune doar ca bursa se ia de la 8 in sus, dar nu stiu sigur big grin!