| Didiuxx a întrebat:

Cum este in clasa a 6 -a? Ce materii noi sunt?

Fundaa

Răspuns Câştigător
| Stunt3r a răspuns:

Fizica este noua. Dar nu iti fa griji este foarte usoara!
In rest materile sunt obisnuite nu o sa primesti sa inveti mai mult decat alte lucruri noi. happy
La mate si la romana daca intelegi vei sti pentru ca este foarte usor!
Bafta big grin
Funda?

7 răspunsuri:
| bianca_4393 a răspuns:

Clasa a 6-a este cea mai usoara.maia els semestrul 2.trece asa de repede ca iti pare rau.o sa ai in plus fizica.

| Bloxx a răspuns:

Singura materie noua este fizica. Si sa stii ca a 6-a trece foarte repede. Ai sa vezi. Sper ca te-am ajutatwinking!

| Facebook_4877 a răspuns:

Fizică cuantică

| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Destul de usor,,, singura materie noua :fizicaaa [gen mate]

| danyella12 a răspuns:

Fizica este sa stii ca nu e asa grea problemele umpikut

| ioanna_5708 a răspuns:

Singura materie noua este fizica... funda?

| DramaQueen163 a răspuns:

Clasa a 6-a e destul de ok. Materiile noi vor fi: fizica, si la mate veti face si geometrie si algebra dar de ex vei face o ora algebra, o ora geometrie.