| Onica_Veronica_1997 a întrebat:

Buna cum pot afla ce colegi o sa am la liceu?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Www.edu.ro/admiteri2012. Dupa ce ai vazut numele colegilor, poti sa-i cauti pe facebook foarte usor. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| DanielaMf a răspuns:

Eu am aflat..nici eu nu stiam pana acum 2 luni..am aflat prin intermediul facebook-ului..cauta si tu pe internet copii de varsta ta care au la date acelasi liceu ca tine..si ii intrebi. la ce profil sunt.big grin

| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

Te duci la liceu, sunt afisate listele cu clasele.

| Pisikmic12 a răspuns:

Daca acum treci la liceu eu zic ca nu poti afla inca numai daca ai relatii care stiu mai bine ce se va intampla la liceu!