| Izomer a întrebat:

Cum se procedeaza cu inscrierea la examenul de simulare de la UMF Cluj? Stiu ca e pe 21 aprilie.
Cum se plateste acea taxa si cat?
Multumesc.

1 răspuns:
| Geitigy a răspuns:

Salut, nu pot sa iti spun exact, insa am avut un prieten care a incercat sa intre cam la toate facultatile de medicina veterinara din tara si pe a 12-a a dat toate astea, acum e la umf in cluj si pot sa ma bazez in raspunsul meu pe ce tin minte ca mi-a zis elhappy Deci, daca nu ma insel taxa e undeva la 200 lei, iar pentru inscriere trebuie sa mergi cu aproximativ o luna inainte sa completezi cateva harti happy bafta happy