| Cătălina1115 a întrebat:

Buna! Dacă am achitat o taxa de inscriere la facultate și nu am intrat. Se returnează taxa?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Nu se returnează taxa de inscriere dupa afisarea rezultatelor la admitere. Taxa aceea e pentru toti candidatii, nu doar pentru admiși.

6 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Pai de asta se numeste taxa de inscriere... Pentru ca te inscrii prin depunere de documente si ei le accepta iti dai seama ca nu mai primesti nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e taxă de studiiz deci nu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Această taxă este cheltueilile legate examinarea ta. Astfel ea este consumată și nu se restituie.

| claudia5fabules a răspuns:

Buna, nu se returneaza

| 1234568807 a răspuns:

Nu