| Gigel1740 a întrebat:

Bună! Dacă am dat examenul bingliv engleză la un liceu anume și nu am medie pentru acesta pot să mă duc la un alt liceu care are un profil cu același regim sau intensiv?

4 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Optează pentru alt liceu și după primul an te poți transfera dacă ai media generala buna

| Gigel1740 explică (pentru LisaJulie):

Eu vreau un răspuns ca lumea la întrebarea mea, te rog!(Spune-mi dacă se poate sau nu) Cum mă mai pot transfera dacă la acel liceu au luat examenul de bingliv 130 de elevi?

| LisaJulie a răspuns (pentru Gigel1740):

Vor pleca după un an câțiva și atunci vei putea sa te trsnsfezi dacă ai media generala egala sau mai mare cu cât se intra la acel liceu

| Gigel1740 explică (pentru LisaJulie):

Ok. Mulțumesc mult pentru sfat!