| ianis0009 a întrebat:

Bună, dacă fac niște subiecte din anul 2022 la limba romana pentru EN pentru anul 2025 oare este o problema? Adică este materia modificată? Deși am văzut că sunt cam același exerciții. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Nu e vreo nicio problema, întrucât orice subiect pus de minister, ajuta!

| LisaJulie a răspuns:

Nu cred ca se va modifica! E bine sa lucrezi teste asemantoare! Din 2019-2020 cand s-a modificat structura, testele acelea trebuie lucrate

| Cipi1212 a răspuns:

Poți încerca.

| Diana06Ioana a răspuns:

Bună! Tocmai am terminat clasa a opta! Pentru evaluarea națională am lucrat subiecte și din 2015, deci nu este nicio problemă! Mult succes!