| ndjs a întrebat:

Buna! Daca faci un an la facultate, la buget si apoi dai la medicina, trebuie sa platesti anul cu taxa facultatii de medicina?
De exemplu, daca faci un an la drept si taxa este 4000 lei, iar anul urmator esti admis la medicina, platesti taxa de 10000 de lei cat este la medicina?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In primul an platesti taxa de la medicina si apoi poti intra pe loc bugetat, bineinteles daca vei creditele pentru loc bugetat.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai facut dreptul la buget si intri la medicina la taxa platesti taxa de la medicina

| AnneMariiie a răspuns:

Da.