| peterkeigher12 a întrebat:

Buna, daca m-am inscris la o facultate si am fost respins in primele rezultate dupa inscriere, este posibil sa mai fiu admis daca se elibereaza locuri de la persoanele admise care aleg sa nu se inmatriculeze? Daca da, cum aflu, si cand?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti primul cazut de pe lista, atunci ai sanse, altfel nu cred, ca nu renunta multi la facultate.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Sunt sanse sa poti intra la admiterea din toamna daca cea de acum s-a terminat. Atunci se publica ce locuri au mai ramas la buget si taxa.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am cunoscut cazuri ca al tău. Vei fi anunțat.