| anonim_4396 a întrebat:

daca refuz sa dau bacul anul asta atunci anul viitor il voi da tot gratis?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Primele 2 sesiuni de bacalaureat sunt gratuite, dupa aceea, la fiecare din urmatoarea, se plateste o taxa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, primele 2 sesiuni de BAC le susţi gratuit, apoi trebuie să plăteşti!

Vezi alte detalii în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......cat-si-la/

Toate cele bune!

| Anonimuserr a răspuns:

Vei plăti o taxă. Dar primele două sesiuni de bacalaureat sunt gratuite.
Aiurea legea, știu, statul asta român spoliază de bani și nu oferă nimic. E un sistem defectuos al taxelor și impozitelor care funcționează groaznic.