| Njb8hx8hfw a întrebat:

Buna daca toata aproape toată familia mea este de culoarea tenului albă si ochii deschisi la culoare, eu pot sa fiu si bruneta cu tenul închis si ochii închisi la culoare sau nu este posibil asa ceva?

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Esti infiata, sau schimbata la nastere laughing ai incurcato.Baga grupa de sange a parintilor, poate ca ai o grupa ce nu ar putea iesi, atunci stii sigur ca nu esti a lor natural happy
Ce spui tu de ten si culori, alea le poti mosteni si de la a 7a spita de la roata biciletei laughing deci poate cineva mai indepartat din fam ta a fost asa, acum au scos capu, au devenit dominante la tine acele caractere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil sa fi și cu tenul închis, sa ai genetica străbunicilor. Este posibil, nu ai fi un caz aparte. oltenii de ex sunt mai bruneți, nu toți au tenul deschis dintr-o familie, nu exista rasa pura 100% caucaziana la romani, sunt mulți romani creoli, nu toți sunt albi; alb /negru /galben, pana la urma comportamentul face diferența, și reflecta calitatea unui om.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da. Dacă ești adoptată.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai pus-o pe ganduri cu răspunsul ăsta.

| Mopmop a răspuns:

Sincer. tu nu stii cum arati ACUM? E cam tardiva intrebarea ta...