| raluca22v a întrebat:

Buna!happy Daca vrei sa lucrezi in invatamantul primar sau prescolar si ai terminat facultatea de Pedagogie si nu cea de Pedagogie in invatamantul primar si prescolar ...se poate?

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Din cate stiu, poti tine locul unui profesor daca ai diploma de liceu. Nu ai nevoie nici de DPPD. Dar in primar si prescolar, nu cred ca poti, e mult mai greu, dracusorii sunt mai firavi laughing

| secreeet a răspuns:

Nu...din pacate sad cunosc pe cineva in acceasi situatie si nu a reusit, si apoi a facut alta facultate...big grin