| EmptyMind a întrebat:

Buna. De curand profesoara de mate ne-a instiintat de un site unde iti poti exersa matematica : khanacademy.com. Mie chiar imi place. Insa, dupa programa americana, matematica lor e cam usoara pentru mine, tot ce pot face pe acest site e sa mai invat lectii inca nepredate la scoala.
De aceea vreau sa va intreb, stiti cumva vreun site mai bun pentru matematica sau... va rog, as vrea sa-mi exersez si informatica. Deci daca aveti vreun site privind aceste 2 obiecte va rog scrieti-le!

Multumesc

1 răspuns:
| WhatMeanLove a răspuns:

Bachiar exista si un jos se numeste muntele aritmetici!