| Catia24 a întrebat:

Buna dimineata!
Intrebarea mea e legata de facultatile din Italia.Mai exact de cele de medicina. Faculatile de medicina sunt mai scumpe acolo si daca da, cam ce taxe sunt? Stiu ca depinde de la o facultate la alta dar as vrea sa stiu un pret in mare cu tot cu chirie etc.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Patricia88 a răspuns:

Daca la noi e scumpa medicina si italienii vin in Romania pentru medicina eu zic ca e scumpa rau, daca la noi pare mult 1000-1500 de euro o facultate, dincolo nu gasesti nimic sub 5000 de euro, medicina probabil mult mai scumpa.