| IamJoKeR a întrebat:

Buna dimineata! La aplicatia " traffic safety guard " am o problema ca nu-mi mai citeste cardul de memorie. am scos cardul sa salvez ceva in pc, dovezi in urma unui accident si cand l-am bagat la loc nu il mai citeste camera sau aplicatia cardul de memorie sinu-l vede, ce este de facut?

3 răspunsuri:
| ninuku a răspuns:

Nu stiu, incearca sa il reformatezi, baga cardul in pc, nu intri in el, dai click dreapta pe el si ai acolo reformatare si s-ar putea sa mearga.

| IamJoKeR explică (pentru ninuku):

Am încercat și nu merge. Am luat un card nou și la fel îmi pare când bag cardul în cameră dvr de bord

| ninuku a răspuns (pentru IamJoKeR):

Atunci e posibil sa fie de la camera, incearca sa bagi cardul in alta camera, la un prieten care are camera.