| Sjhxjcks a întrebat:

Bună. Dupa cum poate uni dintre voi stiti, am început să mă pregătesc pentru bac la romana încă din vara aceasta (la toamna întru a 10a) si am început treptat la romana cu modele de rezolvare ale subiectelor SI SII complet, am învățat la fiecare cerinta ce verbe trebuie folosite la rezolvare, ce puncteaza, ce tipuri de cerinte pot avea si la SIII am terminat de scris aproape toate operele cu caracterizari, relații intre personaje, etc. Tot ce trebuie (Acum am început să scriu "Junimea si Titu Maiorescu")
Ar mai fi ceva pe care sa ma axez, cei care ați dat bacul la romana sau Sunteți mai mari, ce mai trebuie să știu pentru acest examen la romana?
Apreciez orice sfat, detaliu la această întrebare, va rog să mi dati un răspuns
(Sper ca am pus întrebare la cat care trebuie)
Multumesc

1 răspuns:
| ZappyTV01 a răspuns:

Ce ai spus tu este ok daca tu axezi pe acel subiect nu o sa ai foarte mari probleme dar eu nu știu ce sar mai dă în anul asta asa ca nu te prea pot ajuta, de curiozitate incearca sa vorbesti cu un asistent artificial, adica cu un chat bot:

Chat GPT (Open AI)
Gemini (Google)
Copilot (Microsoft)

Încearcă poate vei găsi un răspuns (: