| Kathhy23 a întrebat:

E grea engleza la liceu? Mentionez ca sunt la filologie simpla, iar in clasa a opta n-am facut cine stie ce engleza.happy

Răspuns Câştigător
| Tmcn a răspuns:

Vă ia uşor la început, şi cum probabil vor fi elevi care nu au engleza, va lucra separat cu începătorii. Dar oricum, vă ia de la început cu verbele şi astea, ca o recapitulare, să fie sigură că toţi sunteţi la acelaşi nivel.

1 răspuns:
| Kamasutra112 a răspuns:

Nu iti face griji o sa inceapa foarte usor...cand am fost eu a 0-a a inceput cu unii de la ZERO! adica pana si numerele ia invatathappy asa ca nu te speriahappy ENJOY HIGHSCHOOL LIFE!