| kris99 a întrebat:

e un concurs pe disney chanel acum de sarbatori si ne cere sa raspundem la 2 intreabari.Concursul este gratis sau nu?
Funda

Răspuns Câştigător
| Husicel a răspuns:

Tot ce e pe disneychanel e gratuit; mă refer la concursuri

6 răspunsuri:
| danyshatAT a răspuns:

Gratishappy si eu vreau sa participlaughing

| paceandlove a răspuns:

Nu este pentru ca daca castigi, si daca nu o sa primesti un mail in care o sa fie o factura, crede-ma am participat si peste 2 luni miau tr mailu

| kris99 explică (pentru paceandlove):

Si cat ai platit?

| paceandlove a răspuns:

2300 de lei pe bune

| kris99 explică (pentru paceandlove):

2300? pei si despre ce era vorba in concurs ci ce premiu era? cam in ce an?

| paceandlove a răspuns (pentru kris99):

Pai era un concurs cu hanah montana cu niste tricouri anul trecut si iti dadea o excursie in orasul ei sa te intalnesti cu cel care-i face hainele