| pixienicoleta a întrebat:

este cineva student la facultatea de comunicare si relatii publice in cadrul Universitatii Bucuresti sau SNSPA? vreau sa ma inscriu la aceasta facultate dar nu stiu exact ce se da la examenul de admitere.am cautat pe net subiecte posibile dar nu am gasit.Pe site-ul SNSPA am gasit 60 de subiecte posibile.imi puteti spune structura examenului si ce contin subiectele pentru fiecare? Am observat ca examenul de la Universitate este diferit de cel de la SNSPA.va rog sa imi dati exemple de cateva subiecte pentru ca sunt confuza si am admiterea in cateva zile

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Nu am cum sa-ti dau exeple de subiecte dar stiu cu siguranta ca la CRP este mult mai accesibil. Am avut pe cineva in familie care avea exact aceleasi indoieli ca si tine si a renuntat la SNSPA pentru ca interesandu-se de subiectele ce se dau acolo a realizat ca nu studiase mai deloc asa ceva in liceu.
Bafta!