| denisamro a întrebat:

Buna! Eu am dat doua competente din 3 iar pe ultima o dau in august, as putea sa îmi ridic diploma de bac înainte sa dau ultima proba? mentionez faptul ca eu bacul tot îl dau in prima sesiune, adică pe 1 iulie pana pe 4, doar ca ultima competentă lingvistica o dau in august, presupun ca as putea sa îmi ridic diploma de bac pentru înscrierea la facultate înainte sa dau ultima proba.

2 răspunsuri:
| LaraClarice a răspuns:

Nu, nu se poate. Diploma o primești numai după ce ai susținut toate probele.

| sierra1 a răspuns:

"ultima competentă lingvistica o dau in august, presupun ca as putea sa îmi ridic diploma de bac pentru înscrierea la facultate înainte"

nope, incă n-ai bacul luat