| Anonim3773646499 a întrebat:

Buna, eu dau in august a 2a oară bacul și am pierdut foaia cu codul și nu-l mai știu, știți ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Nu știu sigur daca rămân sau nu aceleași coduri, însă mie cel puțin nu mi-au dat una, ci 3 foite cu codul, pentru fiecare probă.
Dar în cel mai rău caz daca nu ai inca vreo foaie sau posibil o poza făcuta in telefon.Mergi la secretariat și întrebi și vezi ce-ți zic, dar cel mai probabil îți vor da din nou codul la probele pe care urmează să le susții.

| Anonim3773646499 explică (pentru Hyperion7):

Mi-a dat codul când am dat acum bacul, mulțumesc pentru răspuns

| Hyperion7 a răspuns (pentru Anonim3773646499):

Cu mult drag big grin

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la secretariatul liceului si ceri alta foaie.
Vezi sa nu-ti pierzi si buletinul de data asta, ca nu te primeste in examen!

| gabicoo a răspuns:

Mergi la liceu la secretariat și ceri să-ți mai printeze încă o dată foaia respectivă.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu știu sigur daca rămân sau nu aceleași coduri, însă mie cel puțin nu mi-au dat una, ci 3 foite cu codul, pentru fiecare probă.
Dar în cel mai rău caz daca nu ai inca vreo foaie sau posibil o poza făcuta in telefon.Mergi la secretariat și întrebi și vezi ce-ți zic.