| AncaSDV a întrebat:

Buna,

Eu sunt Anca, incantata sa va cunosc!

Va scriu legat de proiectul Antreprenor de viitor, proiect adresat liceenilor, marca Scoala de Valori in parteneriat cu ING BANK.

Antreprenor de Viitor - aduna si dezvolta abilitati, calitati si atitudini potrivite pentru a fi creatorul propriului tau viitor, asa cum ti-l inchipui.

In cadrul proiectului, care se desfasoara atat online cat si prin ateliere fata in fata, discutam despre care este ADN-ul unui antreprenor, calitatile care il ajuta pe acesta sa razbata, bugete de afaceri si facem o comparatie intre antreprenori, freelanceri si angajati.

Veti avea sesiuni fata in fata cu mentori din ING, oameni cu experienta in domeniu care sunt aici sa va ghideze si sa va impartaseasca experientele lor.

Proiectul incepe pe 25 Februarie, cu un eveniment de deschidere, iar in luna Martie vor avea loc sesiunile fata in fata cu mentorii. In aprilie proiectul se incheie cu un eveniment de premiere :)

Mai multe detalii despre Scoala de Valori si proiectul Antreprenori de viitor gasiti aici:
http://scoaladevalori.ro/
http://escoaladevalori.ro/antreprenor-de-viitor/

Pentru inscrieri trimite un e-mail pe anca. mitrache@scoaladevalori.ro cu "Confirm participarea", plus numele si numarul tau de telefon.

Zi faina sa aveti!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună, ce varsta ai? Mersi