| RooxySMRooxy a întrebat:

Buna eu sunt la stiinte ale naturii in clasa a 9-a si imi e tare frica de testele predictive. poate cineva sa-mi spuna cam din ce se da la fiecare materie(la cele la care se dau,)

1 răspuns:
| cosmin2000 a răspuns:

Buna! Testele predictive le dai la aproximativ toate materiile cum ar fi : romana, matematica, engleza, franceza(sau alta limba), fizica, chimie, biologie, geografie, istorie, logica si mai sunt cateva! Zi-mi la ce materie vrei un model de test predictiv si ti-l voi da! Funda?