| anonim_4396 a întrebat:

Buna exista vreun profesor de limba franceza pe aici? va rog ajutati-ma! am nevoie de o compunere micuta.trebuie sa desciu cartierul meu

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da. Eu sunt profa de franceza, numai ca, daca ti-as face eu compunerea, s-ar vedea de la o posta. Asa ca, uite ce-ti propun: fa-o tu, trimite-mi-o in privat, iar eu o corectez.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa faci tu singura tema respectiva, pentru a trai satisfactia lucrului realizat de tine, învata sa te descurci singura in viata nu poti fi intotdeauna inconjurat de prieteni. O admir pe ARNAXUR 1961 prin felul cum a procedat.

| fabiola a răspuns:

O faci intai in limba romana si apoi te ajuti de un dictionar online! Dupa aceea esti pe maini bune, ardnaxur1961 e cu tine! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da sunt aici.Vino si ma prinde!