| ZoZzo a întrebat:

Facem un bal mascat la scoala care este intitulat Balul de poveste. Trebuie sa ma costumez intr-un personaj din povestile copilariei.Imi puteti da niste idei in ce m`as putea imbraca? Se poate sa fie si din desenele mai populare

4 răspunsuri:
| MadalinaaIoana a răspuns:

Te sfatuiesc sa te imbraci in personajul tau preferat. Sau daca nu ai personaj preferat, constumeaza-te intr-un personaj din Scooby-Doo, spiderman, johnny bravo, din ed edd si eddy, batman, intr-un baiat din drama totala, din familia addams sau flintstones.

| EternalVampire a răspuns:

Incearca zoro, spider-man sau batman daca gasesti costume

| Octa00 a răspuns:

Zorro,Batman,Spiderman,Capitanul America, Robbin Hood, Printii din Basme, Fat-Frumos, etc

| LoveSmiley a răspuns:

Printesele disney
mickey mouse si prietenii
magicienii cuvintelor
tom sau jerii
etc