| Stefania121997 a întrebat:

Fratele meu nu a terminat liceul, iar acum vrea să îl finalizeze. Are doar zece clase, dar este o problemă, el lucrează în UK si nu ar putea să îl continue cu frecventa. Știți cumva un liceu fără frecvența? Adică să fie acolo și să poată termina liceul în România. În București să fie. Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In prezent nu mai exista invatamant fara frecventa in Romania, doar cu frecventa (cursuri la zi sau la seral) si cu frecventa redusa.