| andreeabuzz a întrebat:

Buna,hey un director poate scade puncte la purtare pentru ceva...o cearta mai dura dar nu in incinta scolii pe internet de exemplu, are voie?
funda

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teroretic nu are de ce sa se bage in viata ta personala, plus nu cred ca ai incalcat regulamentul inter al scolii

| AddXf a răspuns:

NU. Uneori, daca te iei de ex la bataie cu o fata la coltul strazii unde e scoala, te poate sanctiona. Dar mi se pare o prostie, caci e viata ta personala si iesisei din scoala. Ce treaba mai aveai tu atunci cu scoala? Iesisei de la ore...nu ai incalcat regulamentul.Asa ca... Funda?