| Ramo15 a întrebat:

Buna!
Ieri seara am dormit la o amica si in casa ei am omorat o goanga. Din ea au iesit foarte multi puiuti care fugeau foarte repede.As vrea sa stiu daca am omis (ceea ce nu cred)eu cumva oul sau chiar din ea au iesit puii? Nu am intalnit asa ceva pana acum. +ca acea goanga se misca repede si nu cred ca avea unde sa tina oul.Astept raspuns cat mai repede.Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha laughing
poate era moarta si o duceau furnicile, si nu se vedeau.asa mi-au carat mie o frimitura de paine, despre care credeam ca se misca singurarolling on the floor
si app "puii" despre care ai crezut ca au iesit poate erau frunicile straight face
oricum, asta e o varianta mai nebuneasca thinking
o fi posbil nu stiu...
cauta pe google despre specia aceea a gandaculuiwinking

| Ramo15 explică:

Nu erau furnici in niciun caz.erau mult mai mici decat furnicile si aveau alta forma.si se vedea foarte clar ca insecta se misca nu ca este miscata.mersi oricum:*

| bbdotgirl a răspuns:

Da' goangele (ce odd suna laughing ) clocesc oua, nu stau cu ele in burta :-s