| simonamaria a întrebat:

Imi dorec enorm sa merg la Jurnalism,dar doar pentru a face Jurnalism Sportiv,este singurul lucru care ma pasioneaza si la care ma pricep,Insa am cautat pe web,nu gasesc informatii referitoare cand si cum ajungi la aceasta specializare. unii spun ca la master, altii ca o alegi intr un anumit an de studiu...stiti exact ce si cum? multumesc!

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Caută-l pe Răzvan Luțac de la GSP.
E în anul IV sau V la jurnalism și e gazetar la GSP.
Cît despre cît ești de pricepută la jurnalismul sportiv, sincer, nu te prea cred.
Să ai sănătate!