| Youdontgetmehighanymore a întrebat:

Îmi doresc să devin topograf. Voi urma cursurile unei facultăți de geodezie. Nu am excelat niciodata la matematica si la fizica, nu pentru ca nu as fi capabila sa inteleg, dar am fost precupata de gramatica si ce economie. Am invatat aproape 3 ani pentru Drept, iar in urma cu jumatate de an m-am razgandit.
Cat de greu va fi in facultate? Cat de grele sunt materiile?

4 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Dacă-ți dai silința, nu va fi chiar coșmar. Știu și de la uman care au mers la facultatea asta și au reușit să-și ia examenele. Bineînțeles, nu cu 10, dar au trecut.

| JackR a răspuns:

Geodezie fara matematica?! Mult succes! happy

| Youdontgetmehighanymore explică (pentru JackR):

Nu fara matematica. Am facuf progrese uriase in ultimele luni, consider ca sunt capabila de mai mult.