| angel_7075 a întrebat:

imi poate da si mie cineva multi mess! am cautat pe google si nici unul nu-mi merge crying

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poftim ia-l de aici http://www.brothersoft.com/multi-yahoo-download-249651.html pentru download dai clik pe server 1 sau server 2 Brothersoft! Succes!

| 愛日本 a răspuns:

Daca ai Yahoo Messenger 10 atunci multi mesul merge doar pe windows 7, nu pe XP, Vista sau aletele.
SUCCES!

| βσσblėėŝ a răspuns:

Da.iti dau eubig griniti trimit un mesaj cu id'u meu si til trimitbatting eyelashes

| DjMitZză a răspuns:

Daca mai vrei multi mess-ul lasa-mi un mesaj cu id-ul tau si ti-l trimit.ca numai stiu de unde l-am luat si vezi ca cel de pe brothersoft cred ca are virusithinking

| angel_7075 explică:

Va multumesc la toti love struck