| sillvia6 a întrebat:

Imi poate spune cineva unde gasesc lista cu ce medii s-au intrat in Liceul Al. Ioan Cuza din Ploiesti anul trecut?
Dau fundahappy

1 răspuns:
| znstr a răspuns:

Buna! Intra pe http://admitere.edu.ro, alegi rezultatele repartizarii din 12 iulie si judetul Prahova si in prima lista iti arata elevi care au intrat la Colegiul Al.I. Cuza, dai click pe liceu de 2 ori, si o sa-ti apara Lista de specializări pentru Colegiul National"Alexandru Ioan Cuza" Ploiesti din judeţul Prahova. Dar uite si aici :
Mate-info 9, 24, Mate-info bilingv engleza 9, 49, Stiinte ale naturii 9, 03, Filologie bilingv franceza 7, 61, Filologie bilingv engleza 8, 97, Stiinte sociale 9, 08. Pupici!