| Torarinchi a întrebat:

Buna, imi poate spune cineva unde gasesc modele de subiecte de licenta pentru facultate de biochimie? Vreau la unibuc pe specializare de biochimie insa sunt putin confuza cu privire la examenul de admitere. Ah, sunt a 12-a, inca nu am dat bacul ( ca sa evit subiectele de genul "trebuia sa fii deja informata pana in punctul asta"

1 răspuns:
| avocuddle08 a răspuns:

Hei
Ai intrat la biochimie? As vrea si eu sa ma înscriu acolo si vreau sa ti stiu parerea, ce oportunități ai cu facultatea asta si ce joburi poti gasi ( daca s bine plătite si usor de gasit etc)