| mintotter a întrebat:

Imi puteti da un sfat care ma va ajuta sa ma decid ce liceu vreau sa urmez? Sunt din Timisoara si vreau sa merg pe profil mate-info,mai exact oscilez intre Moisil si Carmen Sylva.Mi-as dor sa merg la Moisil, dar ma tem ca imi va fi mult prea greu.Care spuneti ca ar fi mai potrivit?

3 răspunsuri:
| Bogdanys a răspuns:

Totul depinde de ceea ce vrei sa faci in viitor. Daca vrei sa mergi pe domeniul IT si sa te ocupi doar de asta, du-te la Moisil, deoarece profilulin sine are o dificultate mai ridicata decat Uman sau Stiinte. Acum totul depinde de tine!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Liceul "Grigore Moisil" este mult mai BUN decât Liceul Pedagogic „Carmen Sylva" - este PRIMUL în Topul liceelor din Timişoara :
http://www.admitereliceu.ro/....../top-licee

Evident că este şi mai greu la acest liceu :)

Toate cele bune.

| Morenna10 a răspuns:

Eu am facut mate info si nu mi s-a parut prea greu