| Madmax2002 a întrebat:

imi puteti spune cum se face controlul dermatologic pentru liceul militar, va rog? Daca am cosuri e ceva?

4 răspunsuri:
| noink a răspuns:

Nu e nimic. Ideea e sa nu ai cicatrici. Daca ajungi sa lucrezi in sistem, mai ales pe posturi "secrete", nu trebuie sa poti fi recunoscut dupa semne pe fata.

| Răducu_Cristi_2000 a răspuns:

Vei intra cu doctorul și, posibil, cu alți candidați (fete dacă ești fată, băieți dacă ești băiat) și te pune să te dezbraci (pe m-a pus să mă dezbrac complet) ca să vadă dacă ai cicatrici sau alte nereguli pe corp.

| Adrian1331 a răspuns (pentru Răducu_Cristi_2000):

Esti la Liceul Militar?

| Răducu_Cristi_2000 a răspuns (pentru Adrian1331):

Nu, am picat proba scrisa la matematica happy