| ana_6840 a întrebat:

Buna imi spune si mie cineva in legatura cu liceul mihai eminescu...as vrea sa ma duc la filo doar ca nu vreau sa fac intensiv engleza...se poate? multumesc!

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Ne laşi pe noi să ghicim oraşul?

| Amity a răspuns:

Măi, sincer nu ştiu nimic despre acel liceu, pentru că nu ştiu oraşul în care este. Şi oricum, este doar un profil de filologie? Dacă este doar unul, acela fiind de intensiv engleză şi ţie nu-ţi place engleza, mai bine ai alege altceva.

| Alecsa11 a răspuns:

(Daca e vb de cel din Bucuresti) Filologia este de tot rahatul, alege mai bine alt liceu, daca nu vrei mate-info.