| GingerSara a întrebat:

Bună! În luna iulie ar fi trebuit să îmi dau licența, dar din diferite motive sunt nevoită să o amân până în luna februarie, 2022. În sesiunea aceasta, atât cea din iulie, cât și cea din septembrie, examenele finale nu se susțin. Acest lucru este valabil și pentru următoarea sesiune de susținere a licenței, din luna februarie, ținând cont de faptul că, cel mai probabil activitatea didactică se va relua „face to face"? Întrebarea mea, mai precis, este următoarea: voi avea același „drept" precum colegii din generația mea și nu voi mai da examenele finale pentru a-mi putea susține teza?
Mulțumesc!
Utilizator

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu avem de unde sti ce o sa fie atunci, totul depinde de situatia pandemiei.
In orice caz, daca se vor face cursuri cu prezenta fizica, atunci si examenul de licenta o sa fie tot cu prezenta fizica.