| MaRyY523 a întrebat:

Inca sunt indecisa ce cariera sa urmez.Imi puteti da niste sfaturi? Pls! :* =)

Răspuns Câştigător
| Lynna a răspuns:

Acum depinde de ce materii iti plac, ce pasiuni ai. De exemplu medic stomatolog, sau profesoara de engleza. poti chiar sa faci niste cursuri si sa ajungi bucatar, make-up artist, stewardesa...

| MaRyY523 explică (pentru Lynna):

La profesoara de engleza ma gandeam si eu.ma descurc binisor, dar o stalcesc.Dar dupa materiile care imi plac, nu stiu ce as putea deveni, adik.imi place Geografia, Biologia, Informatica si Chimia Si totusi foarte putin Romana.

4 răspunsuri:
| Serbanoiu_Catalin_Nicusor_1968 a răspuns:

Daca faci ceea ce-ti place, n-o sa muncesti nicio zi in viata ta. Totul va fi o joaca, un hobby...

| Gherman_Razvan_1999 a răspuns:

Medic veterinar

| MaRyY523 explică (pentru Gherman_Razvan_1999):

Nu prea.Nu imi place Zoologia.Dar oricum mersi :*