| Tringlo a întrebat:

La ce liceu din tara mai sunt locuri disponibile pentru clasa a XI-a la profil uman? La mine in oras nu gasesc, si elevii care se transfera au pile, insa eu nu cunosc pe nimeni. Sunt sigura ca asa e peste tot, insa daca stiti vreun liceu cu locuri disponibile va rog sa-mi raspundeti. Nu conteaza in ce judet, sunt dispusa sa-mi schimb domiciliul. Mentionez ca anul trecut am terminat cu media 9, 06...Am nevoie de un raspuns cat mai bun si curand! Multumesc.

3 răspunsuri:
| dydydeea a răspuns:

Buna! Am gasit locuri libere in cateva judete, dar mai important e sa stiu de unde esti? Deci...da-mi id-ul tau si vorbim acolo

| Tringlo explică (pentru dydydeea):

Buna mersi de raspuns, id-ul meu e mentaaaaa happy. Te astept sa vorbim :*

| Tringlo explică:

Liceele cu internat m-ar ajuta de asemena...