| Geotr a întrebat:

Luni o sa dau examen pentru prima oara la rom si nu stiu ce trebuie sau mai exact ce am voie sa iau la mine...adica vreo 2-3 pixuri cateva foi(ciorne) si mai ce? Mentionez ca e examen de admitere la liceubig grin

Răspuns Câştigător
| geaninna a răspuns:

Pixuri, stilouri (cu albastru), creioane, radiera, linie.si sa nu stergi cu corector sau pic

4 răspunsuri:
| totY0 a răspuns:

1 creion 2 pixuri 2 foi buletinu si taxiutongue

| crooxel a răspuns:

Pai uite eu l'am dat anul trecut:
du'ti penarul sa ai in el cateva pixuri, creion, radiera si un liniar
ciorna in mod normal ar trebui sa-ti dea ei dar totusi pune'ti ca n'ai de unde sa stii
pai cam atat si mult succes!

| pisikutza a răspuns:

Pai cam atat.

| lollyd a răspuns:

Eu as spune sa iei 2 pixuri, 2stilouri, un pic, un corecto si ia si un creion si o guma poate trebuie sa sublinezi cu creionul si da vreo 3-4 ciorne