| alex951 a întrebat:

ma poate ajuta si pe mine cineva cu niste sfaturi trebuie sa completez I often /i sometine /i always /i never /
am niste idei cum sa completez dar nu vreau sa gresesc

Răspuns Câştigător
| RobYnRobYn a răspuns:

I often made my friends laugh.
I sometimes play fotball in my free time.
I always have inspiration.
I never get bored at english hour. straight face bine...nu trebuie sa fie reale!

4 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Pai da textul

| alex951 explică:

I often play football by my friends si la celelalte 3 nu mai am idei

| alex951 explică:

Trebuie sa mai completez la i sometime//i always//i never(nu trebuie sa aiba legatura una cu cealalta

| alex951 explică:

Am mai gasit una sa imi zica cineva daca e buna i never speak bad other