| Lalalalalalalalalala a întrebat:

Buna:* Ma puteti ajuta si pe mine? Vreau si eu sa stiu profilele de la liceu si la ce materii dai teza si BAC-ul. Multumesc multwinking Dau FUNDITAAA!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Găsești toate informațiile pe www.edu.ro
La mulți ani!
Pa, pa.

| taviyamato a răspuns:

Ar trebui inainte de asta sa te gandesti f bine, invatamantul romanesc este intr-un haos total, marele geniu din carpati ceausescu a distrus orice invatamant social si uman, a lasat doar scolile tehnice care oricum sunt depasite, din scolile alea a facut licee, tine minte doar atat ca un LICEU trebuie sa fie un loc unde inveti chestii legate de arta, istorie, informatica, stiinte sociale, altele nu se pot numi licee, sunt scoli profesionale transformate in licee de ceausescu. alegeti liceul in functie de ce sti sa faci, daca stii desen du-te la un liceu de arta si ti se va deschide un orizont mirific, daca stii limbi du-te la limbi straine la liceu, daca iti place muzica iti poti alege din nou un liceu de arta. pa

Răspuns utilizator avertizat