| doareustreet a întrebat:

Bună mai e puţin şi termin liceul şi. As vrea sa urmez O poSt liceala As vrea sa urmez ceva mediu. Adică. Nici. Prea greu nici prea uşor ce sfaturi Îmi daţi?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
poti urma o scoala posticeala de asistent medical general sau de asistent farmacist.
O zi buna.

| Amilik a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa urmezi acea scoala. Vrei doar o diploma sau vrei sa te angajezi in domeniul pe care il studiezi? Conteaza si ce sex esti. Daca esti baiat ma indoiesc ca vrei sa faci coafor, birotica sau asistenta medicala. Incearca agent vamal.