| Tokha a întrebat:

Maine,sambata 30.10.2010,ma duc la un concurs de romana. Dar nu stiu cum sa imi fac parul. P. S.:Am par mediu pana la umeri si castaniu inchis nuanta.Va rog cat mai repede raspunsuri. fundita

Răspuns Câştigător
| ioanna96 a răspuns:

Poti sa il dai cu spuma si sa il faci bucle.
daca e bun funditahappy

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mie-mi place prins in coada.
Care e legatura cu evenimentul? Daca era concurs la franceza trebuie facut altfel? straight face

| Ruxiii a răspuns:

Barbilian, nu? Succes!

Nu trebuie sa-ti aranjezi parul cine stie cum.
Poti sa-l tapezi si sa pui o fundita intr-o parte.

Pe youtube gasesti foarte multe tuoriale cu, cum sa-ti faci parul.Trebuie doar sa cauti hairstyle tutorial si o sa gasesti o multime.
Eu o urmaresc pe juicystar07 (Blair) : http://www.youtube.com/user/juicystar07#p/search

Si mai vazusem cateva filmulete faine cu toturiale legate de haistyle si la o thailandeza dar numai stiu cum o chema, ce nume avea la contul de pe youtube :D.

| Bianca26bb a răspuns:

Poate nu te asteptai la raspunsul asta din partea mea, dar nu conteaza.
Daca te duci la un concurs, crede-ma, niciun profesor nu va aprecia gestul tau de a te aranja. Cel putin eu nu am mai auzit ca vreun profesor ar da nota mai mare sau il lauda pe vreun elev daca are tunsoarea sau blugii frumosi.
Asa ca, pieptana-te si invata.big grin

| vreaubebe a răspuns:

La concursul de romana nu e important cum iti faci parul ci, ceea ce se ascunde sub el asa ca nu asta e problema ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-l in toate felurile: "boule", "prostule", "tampitule" etc etc