| reee3 a întrebat:

maine se afiseaza rezultatele bacalaureatului, unde mai exact? La liceul unde au fost sustinute examenele, sau la liceul la care am fost.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform calendarului rezultate vor fi afisate pana la orele 16, la liceul de unde provii si la liceul unde ai sustinut bacalaureatul, de asemenea pe edu.ro.

| Rayyy a răspuns:

Bună,

Rezultatele se afișează pe site-ul Ministerului Învățământului, edu.ro

| reee3 explică (pentru Rayyy):

La ce ora mai exact? Daca se stie.

| Rayyy a răspuns (pentru reee3):

Când am dat eu bacul, s-au afișat la ora 10, dar site-ul s-a blocat întrucât era accesat de foarte multă lume și serverele au dat chix. În final am aflat rezultatele pe la 12-13.