| madutzik11 a întrebat:

Merita sa faci medicina generala in ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

Bineinteles, dar sa te angajezi la o clinica privata sau sa mergi in strainatate, asta daca ai pretentii la salariu mare. Lucru cert e ca iti vei gasi de lucru, dar timpul de pregatire este relativ mare... Important e sa faci ce iti place si ceea ce crezi tu ca te reprezinta. Bafta!

5 răspunsuri:
| koji567 a răspuns:

Merita Medicina Militara.E si platita bine si faci si ceea ce iti placewinking

| Bewaree a răspuns:

Desigur,de ce nu? daca iti place nu asculta de parerile celorlaltibig grin tongue

| aFrEy a răspuns:

Sincer Nu

| Kattydlg a răspuns:

Cred ca da..acum medicina este foarte bine platita