| ZapacealaAa a întrebat:

Mi-a disparut bara aceea cu edit, files, history, bookmark din pagina de mozila si nu stiu sa o readuc inapoibig grin ma puteti ajuta va roggggggggggwinking

4 răspunsuri:
| Hypathia a răspuns:

Da click dreapta pe una din barele de sus (indiferent care) si selecteaza Menu Bar (este prima din lista).

| ღNameღ a răspuns:

Apasa f11 si o sa fe la loc

| SRB a răspuns:

Click dreapta in partea de sus a browser deasupra taburilor pe undeva pe acolo si bifezi la loc menu bar sau bara meniului daca ai firefoxul in romana.

| ZapacealaAa explică:

Am reusit...multumesc mult>big grin