| Bubulet a întrebat:

Buna mi-a iesit media de admitere 7.42 va rog sa mi dati idee de licee cu profil nu conteaza dar mai putin filo

6 răspunsuri:
| suciu_6907 a răspuns:

Pai de unde esti? daca esti din Bucuresti iar eu te trimit la Bistrita cu liceeu! Uite totusi o idee bio-chimie.

| ♥Anto* a răspuns:

Cam mica media. nu stiu ce sa zic

| Slavic a răspuns:

Tia esti atit de putin deoarece nu te-ai straduit

| emo:Xkid:X a răspuns:

Hei, ea a vrut o parere despre liceu nu sa o critikati cat i-a iesit media nu toti sunt tocilarilaughing pai nu stiu unde stai daca stai in Pitesti Chimie, Dima, Sanitar.

In Sanitar poti sa intri pe mate-info
In Dima stiinte sociale sau stiinte economice

Bafta!:*

| Bubulet explică:

Stau in bucuresti

| paa a răspuns:

Pai Traian Vuia, Nichita Stanescu, Mircea Vulcanescu, George Calinescu

da nu ai primit brosura cu mediile?