| Mariya5 a întrebat:

Buna,mi-a trimis un prieten ceva prin e-mail yahoo.A atasat fisierul la e-mail dar nu gasesc sa-l descarc.Nu vad nici un link sau cv...Cum pot descarca atasamentul de la yahoo mail?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sub fisierul atasat care iti apare in capul mailului, cand il deschizi, e ceva scris cu albastru. Dai click pe scrisul ala, astepti ca antivirusul sa scaneze si, cu putina rabdare, o sa se deschida o fereastra in care te intreaba daca vrei sa salvezi sau doar sa deschizi. De acolo, sper ca te descurci.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Trebuie sa-ti apara in emailul primit ceva in genul asta http://i.imgur.com/lHC27.png si trebuie sa dai click pe Get File pentru download.