| Alexa_Larisa_1997 a întrebat:

momentan termin clasa a 11 -a insa imi doresc sa ma interesez de o facultate in Bucuresti. stiti o universitate unde nu voi fi nevoita sa dau examen la inscriere? si daca ma puteti ajuta spuneti-mi va rog ce medie mi-ar trebui?

Răspuns Câştigător
| Husicel a răspuns:

La ASE clar se dă admitere și.concurența e mare și.din câte știu și la Agricultura se dă admitere; dacă vrei la universitatea București să îți pregătești încă de acum un eseu motivațional solid

2 răspunsuri:
| Husicel a răspuns:

Depinde la ce universitate te-ai gândit; și ce facultate vrei să faci, ce-ți place; și până la anul cum este trend-ul de astăzi mediile o să mai scadă, ceea ce nu-ți doresc

| Alexa_Larisa_1997 explică (pentru Husicel):

Imi doresc sa merg la ASE sau Agricultura, stii ceva despre medii?